Five O’clock Tea pokřtí nové album

Five O’clock Tea | Foto: fiveoclocktea.com

Pražská formace Five O’clock Tea již zanedlouho představí své nové album, které ponese název To dobrý je v nás. Křest desky se uskuteční 16. listopadu v pražském Futurum Music Baru a pár nových skladeb z tohoto počinu je k poslechu již nyní. 

Zatím nejnovější řadovka Frčíme si na páru vyšla v roce 2011, přičemž o rok později prošla reedicí s novou zpěvačkou. Z desky vzešlo několik úspěšných videosinglů, mezi něž se řadí například Slunovrat nebo Helmut.

Na začátku října hudebníci odstartovali turné Zpátky do klubů tour 2016 a to společně s kapelou Lola. Obsahuje celkem osm zastávek po České republice, momentálně se nachází přesně v půlce a následující zastávka v pražském Futurum Music Baru bude pojata právě jako křest čtvrtého nejnovějšího alba To dobrý je v nás.

Ochutnávky ve formě skladeb Proč?, Konspirační teorie a Měsíc si však fanoušci mohou poslechnout už teď.

Zpátky do klubů tour 2016

16. listopadu Praha – Futurum Music Bar
18. listopadu Plzeň – Kalikovák
19. listopadu Milevsko – Kamenáč
25. listopadu Brno – Eleven


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.