ForFUN festival nabídne špičky rockové klubové scény

ukradenÝovoce | Zdroj: facebook.com/ukradenYovoce

Již druhý ročník ForFUN festivalu proběhne 16. září v Říčanech v KC Labuť. Návštěvníci se mohou těšit na špičky rockové klubové scény, přičemž se na pódiu vystřídají hned čtyři spřízněné kapely.

Do Říčan dorazí například kapela ukradenÝovoce, která momentálně představila zbrusu nové videosingly Vědomí a Poletím II. Dále se představí slánská legenda punkrockové scény aneb Totální nasazení. Se svým setem nebudou chybět ani Five o’ClockTea nebo pop-punkové seskupení Covers for Lovers.

Vstup do kulturního centra bude umožněn od 18 hodin a hudební program bude odstartován o hodinu později. Vstupenky na akci lze zakoupit v předprodeji na portálu SMS Ticket nebo přímo na pokladně KC Labuť a to za 150 Kč. Na místě pak budou k dostání v ceně 200 Kč.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.