All Time Low lákají fanoušky na nové DVD

All Time Low | Zdroj:feelgrafix.com

All Time Low za pár dní vypustí do světa své nové DVD. To bude pokračovat přesně tam, kde předchozí Straight To DVD skončilo a nabídne krom dokumentu a záběrů z backstage také živý záznam koncertu ve Wembley.

Je tomu již 10 let co pop-punkoví mladíci All Time Low vydali své první DVD s názvem Straight to DVD. Nyní kapela usoudila, že nastal čas ukázat světu další díl své cesty za slávou.

Nové DVD, které ponese název Straight to DVD II: Past, Present and Future Hearts, bude pokračovat přesně tam, kde minulé DVD skončilo. Bude tedy mapovat skoro pětiletý vývoj kapely od alba Dirty Work (2011), přes jejich zatím poslední a nejúspěšnější album Future Hearts (2014) až po současnost. Dokumentární část DVD, kterou režíroval Rafa Alcantara, fanoušky provede celým vývojem kapely. Ukáže momenty z nahrávání jednotlivých alb, vezme je na pódium i do backstage, stejně jako na nespočet divokých párty a šílených večírků.

Krom dokumentární části bude nové DVD obsahovat také záznam živého vystoupení z populární Wembley Arena v Londýně. Tam ATL vystoupili v březnu 2015, kdy kapela byla na samém vrcholu slávy. Přítomno bude také CD s audiozáznamem celého koncertu. Ten bude navrch obsahovat 2 zbrusu nové písně Take Cover a Caroline.

Nové DVD, které vyjde 9. září, si můžete předobjednat na oficiálních stránkách kapely. Tam kapela krom standartní verze nabízí i různé balíčky a rozšířené deluxe verze.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...