Hand Grenade se chystají na Olomouc

Hand Grenade | Foto: facebook.com

Dnešní noc bude v olomouckém U-klubu ještě těžší než pondělní rána. Na stage se jako uragán vřítí tři mladé metalové kapely a posluchače v průběhu večera totálně sešrotují.


Akce se uskuteční dnes 15. 3. a bude opravdu na co se těšit. Večer se ponese ve znamení řízné metalové muziky v podání nadějných kapel, kterým rozhodně nepadá řemen. Začátek akce je ve 20:00 a vstupné činí 100 Kč.

Jako první se na scéně představí olomoučtí melodic-metaloví Notion Deep, kteří mají na svém kontě desku Zero, jež vznikla roku 2015. Jejich hudbu si posluchač nemusí vychutnávat jen sluchem, ale může se pokochat i zrakem, a to konkrétně klipem k Devil’s Dance.

Další kapela, která se v Olomouci předvede, bude Attack The Hero. Tito metaláci dofičí až z daleké Prahy a osazenstvo U-klubu svlaží svým hard-corem. V roce 2015 vydali své první CD As One We Stand, které je plné tvrdých fláků jako např. Strength And Honor.

Zlatým hřebem večera bude Mirovická sebranka Hand Grenade. Kluci mají na svém kontě demo, CD, EP i singl. Vznikli v roce 2008, za tu dobu odehráli již více než 200 koncertů a svým zvučným melodickým metalem se již dvakrát zapsali do historie Masters of Rock. Těšit se tedy můžete na našlapaný koncertní set, ve kterém zazní i zbrusu nový singl Víc než se zdá.


Napište komentář