Hudebně nabité léto obohatí také Papa Roach

Pappa Roach | Zdroj: pořadatel akce

Americká kapela Papa Roach se po letech opět vrací na místo činu. V srpnu se objeví v Praze. Naposledy zahrála v Lucerna Music Baru v roce 2011.

Letošní léto nabízí mimo festivalů hned několik exkluzivních koncertů. Mezi ně se přidá také americká skupina Papa Roach. Kapela, jež během své téměř dvacetileté existence prodala přes deset miliónů desek, zahraje 19. srpna v pražském Lucerna Music Baru. Na koncertě budou k poslechu ty nejznámější pecky i novinky.

Kapela letos začala s natáčením nového alba, a to pod dohledem producenta Kevina Churka, který má na svědomí například tvorbu Ozzyho Osbournea nebo kapely In This Moment. Ze spolupráce s Papa Roach je nadšený: ,,Uvědomuji si, proč Papa Roach i nadále dominují hudebnímu průmyslu a radiovým vlnám. Nikdy jsem nepracoval s tak soustředěnou kapelou. Papa Roach jsou opravdovou kapelou, jejíž členové přinášejí své nápady k diskusi. Ve studiu jsou pořád všichni. Na desce jsou nové zvuky i nápady, ale kouzlo starých Papa Roach je tam,‘‘ říká Churko.

Papa Roach jsou kritikou považováni za jednu z nejlepších koncertních kapel vůbec. Přesvědčit se o tom můžete sami. Vstupenky budou k mání od 14. května.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.