Už tuto sobotu dorazí do Prahy The Sisters Of Mercy

The Sisters Of Mercy | Zdroj: facebook.com

Formace The Sisters Of Mercy se vydala v těchto dnech na své evropské turné. V sobotu má zastávku i u nás, v pražském Divadle Archa.

Pražský koncert skupiny The Sisters Of Mercy bude pátou zastávkou právě započatého turné. V sobotu 17. května vystoupí tato legendární britská kapela v pražském Divadle Archa. Frontman Andrew Eldricht slibuje, že se tentokrát nebudou opakovat problémy se zvukem: „Naše poslední vystoupení v Praze před pěti lety se potýkalo se špatným zvukem. Udělali jsme několik opatření, aby se to již nikdy neopakovalo. Jsem si vědom, že to našim fanouškům v Čechách dlužíme.“

Kromě toho přivezou The Sisters Of Mercy s sebou i speciální světelnou show, která je pro jejich koncerty charakteristická. Fanoušky rozehřeje tentokrát britská skupina Losers, která nedávno vydala nové album a drží si pověst skvělé koncertní kapely. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro a na pokladnách Divadla Archa, a to v předprodeji za 880 korun.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.