VOXEL pokřtil v Paláci Akropolis CD All Boom

VOXEL pokřtil CD All Boom | Zdroj: facebook.com

Úterní večer patřil v pražském Paláci Akropolis VOXELovi. Ten zde 13. května pokřtil společně s Xindlem X svou debutovou desku, která nese originální název All Boom.

Prostor Paláce Akropolis se plnil sice pomaleji, ale za to jistě. Po dvacáté hodině večerní už člověk hledal místo, ze kterého nejlépe uvidí, jen velice těžko. Ale když se povedlo a na pódium přiběhla i hlavní hvězda večera, VOXEL, mohlo se začít.

A že se jednalo o velice veselý koncert, o tom nemůže být pochyb. Vašek Lebeda, kterého posluchači a fanoušci znají především pod uměleckým jménem VOXEL, spustil plejádu svých největších hitů. Mezi těmi samozřejmě nechyběly skladby jako Hitmaker, Superstar, V síti, kterou si zazpíval i s kmotrem desky All Boom Xindlem X, nebo 5. song.

Posledně zmíněný singl si odbyl i svou videoklipovou premiéru na velkém plátně. Světla zhasla, videoklip se rozeběhl a fanynky s otevřenou pusou, a snad i se slzou v oku, sledovaly, jak VOXEL zpívá pro dívku, které vždy věnoval svou pátou písničku. Mezi tím vším měli návštěvníci možnost zaslechnout i celou řadu méně známých písní tohoto pop-folkového muzikanta a slyšet živě i velice oblíbenou skladbu, při které VOXEL zahraje při čtyřech akordech přes dvacet českých a slovenských hitů.

Přečtěte si také rozhovor s Xindlem X

Samotný křest desky proběhl poté, co si svůj duet vystřihli VOXEL s Xindlem X, který byl, jak sám řekl, kmotřičkou VOXELova debutu. Křtilo se pro tentokrát z porcelánové vázy, ve které ve vodě plavaly květiny. Ty samozřejmě pak létaly po pódiu i mimo něj. A pokřtěné CD? Stylově hozené do davu, kde se o něj fanynky popraly.

Šlo o velice příjemně prožitý úterní večer, při kterém vůbec nevadilo, že za zdmi Akropole se čerti žení. Uvnitř totiž bylo příjemné teplo a velice přátelská atmosféra, kterou doprovázely skladby písničkáře VOXELa, jemuž sekundovala ještě řada kamarádů a hostů.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...