Blink-182 zahrají poprvé v Praze!

Blink 182 | Zdroj: facebook.com

Dlouho se o tom spekulovalo, ještě déle se o tom snilo. Nyní je to dle facebookové stránky kapely oficiální. Blink-182 dorazí v srpnu do Prahy. Konečně!

V posledních dnech se začalo spekulovat,  že by do České republiky měla dorazit americká pop punková parta Blink-182. Po dvou neúspěšných pokusech by to bylo vůbec poprvé, co by u nás zahráli. Domněnky se potvrdily, když kapela umístila na svůj facebookový profil fotku, která dává vědět, že 15. srpna skupina zahraje v pražské Tipsport aréně.

blink182

Na fotografii jsou také uvedeni pořadatelé, jimiž jsou organizátoři festivalu Rock for People a Conspiracy Concerts. Od apríla uběhla spousta dní, takže to vypadá, že se nejedná o žádný žert a čeští fanoušci se skutečně dočkají. Lístky se začnou prodávat tento pátek v síti Ticketsforpeople.

Blink-182 hrají od roku 1992. Momentálně v sestavě Travis Barker (bubeník), Tom DeLonge (kytarista a zpěvák) a Mark Hoppus (baskytarista). Vydali šest studiových alb. To poslední, Neighborhoods, vyšlo v roce 2011 po reunionu kapely. Mezi nejznámější písničky patří Dammit, Adam’s Song, I Miss You nebo All the Small Things.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.