Orion pokřtí nové album v Lucerna Music Baru

Orion pokřtil nové CD | Zdroj: facebook.com

Ve čtvrtek 22. května se v pražském Lucerna Music Baru uskuteční křest alba s názvem Noční vidění. Autorem je rapper Orion nebo chcete-li Papa Vorel.

Orion, vlastním jménem Michal Opletal, založil v roce 1993 hip-hopovou skupinu Peneři strýčka Homeboye, v současnosti vystupující především pod zkratkou PSH. Ještě tentýž rok vydali svou první desku, nebo přesněji spíše demokazetu, s názvem Peneřina těžká dřina. Od té doby vydali postupně dalších devět nosičů. Ten poslední, který vyšel v roce 2010, se jmenuje Epilog.

Papa Vorel (Orion) se ale nevěnuje pouze kapele PSH, pustil se i do sólových projektů. Prvním z nich bylo album v roce 2003  Teritorium I. Na této desce se objevil například hit Dokument Orionek, který popisuje život samotného interpreta. Druhé album (2005) Teritorium II sklidilo ještě větší úspěch. O rok později si Orion za již zmíněnou desku odnáší zlatého Anděla.

V roce 2007 vycházejí Teritorium Remixy, na které Ori přidává další věci. Asi tou nejznámější bude skladba Chci slyšet svý jméno. O další rok později se dává Orion dohromady s Jamesem Colem, natáčejí film Česká RAPublika a vydávají CD Orikoule. Další sólovou desku vydává Orion až v roce 2013, a to Děj se vůle boží, na které je neuvěřitelných třicet čtyři písní.

Tento rok si pro nás Orion připravil svůj pátý sólový nosič. Jmenuje se Noční vidění, obsahuje třináct  skladeb a objevuje se na něm mnoho známých hostů, jako například Vladimír 518, Hugo Toxxx, James Cole nebo Ektor. Vstupenky zakoupíte v předprodeji v LMB za 190 korun, na místě v den koncertu pak za 230 korun. Křtít se začne o osmé hodině večerní.


Napište komentář