Maskovaní Hollywood Undead předvedou Praze tvrdý rock

Hollywood Undead | Zdroj: site.hollywoodundead.com

Milovníci tvrdých rockových kytar a rap-rocku se mohou těšit na listopad. Skupina Hollywood Undead se chystá na pražský klub Roxy.

Před devíti lety v Los Angeles se tahle trochu děsivě vyhlížející kapela dala dohromady. Slavní se stali téměř přes noc, když frontman J-Dog s dnes již bývalý člen Dauce stvořili debutový singl The Kids. Ten nabídli k poslechu na Myspace a internetový hit byl na světě. Ještě většího úspěchu pak dosáhli o tři roky později s albem Swan Songs. V americké TOP 200 se umístilo na 22. místě.

Následovalo turné, kde se s tehdy ještě neznámým producentem zvaným Skrillex dali dohromady jako Sonny and the Blood Monkeys. V roce 2011 pak vyšlo album American Tragedy, které obsahovalo spíše více vážných songů než těch večírkových. Stejně jako Swan Songs obsahuje písně inspirované sexem, drogami a alkoholem.

Loňské album Notes from the Underground bylo ve znamení vyprodaných koncertů a miliónů zhlédnutých videí na internetu. Dočkali se i takového srovnání s takovými velikány, jako jsou Linkin Park nebo Black Sabbath. V kapele se oslovují pouze přezdívkami a své skutečné tváře skrývají pod maskami připomínající hokejové dresy. Jejich hudba je protkána temnotou a výmluvnými texty.

Přijďte si je poslechnout 18. listopadu do pražského klubu Roxy. Vstupenky budou k dispozici již od zítřka a to za cenu 495 korun + poplatky v sítích Ticketpro nebo na Facebooku Fource Entertainment.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.