Hvězda současnosti Years & Years vystoupí v Praze

Years & Years | zdroj: facebook.com

 Jen dva měsíce zbývají do premiérového koncertu britských Years & Years v pražském Foru Karlín. Už máte vstupenky?

Mladá energická trojice se pohybuje v elektro popové scéně s nadějnou budoucností. Klávesy, basovku a nezbytný syntezátor nyní ovládají pouze tři členové, Olly Alexander, Mikey Goldsworthy a Emre Türkmen. V tomto stylu se derou všemi deseti vpřed, což dokládají mediální úspěchy, přední příčky britské hitparády, počty prodaných desek nebo výhra v prestižní anketě Sound of 2015. Tato anketa se zaměřuje na mladé a originální interprety, v minulosti stály v jejich čele například Adele či Ellie Goulding.

Kapela má na kontě prozatím jediné album Communion, vydané v červnu loňského roku. Na něm však najdete všechny známé hity jako King nebo Desire, které neunikly žádnému rádiovému žebříčku.

Takže pokud se i Vám tito mladíci zamlouvají, je nejlepší čas udělat si radost nákupem vstupenek na březnový koncert, který se odehraje v sobotu 12. března ve Foru Karlín, kam byl pro velký zájem přesunut z komornějších prostor Lucerna Music Baru. Předprodej lístků probíhá přes portál GoOut a Ticketpro v ceně za 790 korun.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.