ILLE a Never Sol spolu v Akropoli začátkem dubna

Never Sol | Zdroj: facebook.com

Přesně 10. dubna se v rámci turné, jež spolu na jaro připravili ILLE a Never Sol, můžeme těšit na vystoupení v pražském Paláci Akropolis. Nenechte si ujít hned dvě vycházející jména české scény, které pro svou originalitu a jemnost sklízí chválu na každém kroku.

O kapele ILLE jsme už psali a stále platí, že se jedná o jednu z nejzajímavějších popových skupin, jaké tady máme. Před několika dny byli ILLE dokonce nominováni v kategorii Objev roku na Hudebních cenách Óčka 2013, z čehož mají, alespoň podle svého facebooku, docela radost, tak jim to přejme. Můžete se samozřejmě sami přičinit a hlasovat!

Never Sol je projekt Sáry Vondráškové, která se dostala do povědomí širší veřejnosti hlavně díky songu Lay Down, který byl titulní písní k filmu Ve Stínu, jenž získal mnoho ocenění na loňském Českém lvu. To samozřejmě včetně ceny za nejlepší hudbu, o kterou se určitě přičinila také Never Sol. Její jemné vokály a precizní elektronika rozezní prostory Akropole už po několikáté.

Přijďte si naživo poslechnout a strávit příjemný jarní večer s ILLE a Never Sol. To všechno 10. dubna v Paláci Akropolis!


Napište komentář

Sabína Hancinová
O Sabína Hancinová 42 Článků
Z Košíc, v Prahe. Študujem Mediální studia a Elektronickú kulturu a sémiotiku na Univerzite Karlovej. Kreslím a počúvam hudbu.