Vyhrajte vstupenky na Franka Turnera v Lucerna Music Baru (ukončeno)

Frank Turner | Foto: Brantley Gutierrez

Folkovo-punkový zpěvák a skladatel Frank Turner v rámci svého celosvětového turné zavítá také do Prahy. Někdejší člen post-hardcorových Million Dead se v roce 2005 vydal na sólovou, převážně akustickou dráhu. Vyhrajte v naší soutěži 2×2 vstupenky na jeho koncert s kapelou The Sleeping Souls 9. března v Lucerna Music Baru.

Zpěvák se ve své rodné Anglii těší velké popularitě, za což můžou především jeho chytlavé skladby a propracované koncertní show, na které se nezapomíná. Od onoho roku 2005 vydal již pět sólových desek, z nichž poslední vyšla minulý rok v dubnu a nese název Tape Deck Heart. Vystoupení tohoto charismatického písničkáře potěší širokou sortu lidí, od milovníků folku, přes rockery až po punkery. Přijďte si Franka poslechnout i vy!

Vyhrajte v naší soutěži 2×2 vstupenky na jeho koncert, který proběhne 9. března v pražském Lucerna Music Baru, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo Frank Turner. Soutěž o vstupenky probíhá od čtvrtka 20. do čtvrtka 27. února 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Ve kterém roce vyšla první studiová deska Franka Turnera Sleep Is For the Week?

a) 2005

b) 2007

c) 2009


Napište komentář