Jana Lota a Barbora Mochowa spolu zahrají v Praze

Jana Lota | Foto: Kontra Production

Ojedinělé hlasy, silné melodie ve spojení s ženskou lehkostí, melancholií a krásou! Jana Lota a Barbora Mochowa tohle vše předvedou na společném koncertě v klubu Cargo Gallery. 

Jana Lota zahraje skladby z aktuálního alba Do světla a z projektu Rudohoří, jenž je inspirován dětstvím stráveným v Krušných horách. Doprovázet ji budou kvalitní muzikanti ve složení Jan Jakubec na basu, Jan Aleš na klávesy a Michael Nosek na bicí.

Barbora Mochowa loni vstoupila na scénu s debutovým albem Waiting for the White Raven a byla hned několikrát označena za domácí objev roku. Tvrzení bylo o to víc posíleno obsazením druhé pozice Hudebních cen Žebřík právě za kategorii Objev roku.

Koncert se uskuteční 3. května v Cargo Gallery od 20:00 hodin. Vstupenky jsou k dostání v sítích SMSticket a GoOut.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 335 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.