Jihomoravský folklór v Praze v rámci Slováckého hudebního podzimu

Cimbálová muzika Harafica | Zdroj: facebook.com

Ve čtvrtek 24. října bude probíhat v areálu České zemědělské univerzity v Praze neobvyklá akce pod názvem Slovácký hudební podzim. Všichni návštěvníci se mohou těšit jak na výborný hudební zážitek, tak na tradiční dobroty slovácké kuchyně, které uspokojí nejedny chuťové buňky.

Akce, která je organizována asociací studentů ČZU ve spolupráci se společností Slovácko v Praze, přináší netradiční zpestření studentům místní univerzity. Večer bude probíhat v režii pražské cimbálové muziky BÉCALLICA, devítičlenné cimbálové muziky Harafica působící v okolí Uherského Hradiště a tria hudebníků z Brna, kteří vystupují pod názvem Medicinbal. Poslední zmiňovaná formace přináší posluchačům osobité kombinace lidové hudby v moderním pojetí či třeba hity od velikánů jako jsou U2, Coldplay nebo Pink Floyd v novém zvuku.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 24. října v Kruhové hale areálu České zemědělské univerzity na Praze 6. Celý večer budou mít návštěvníci možnost opíjet se kvalitním moravským vínem, o které se postará Slovácká vinárna. Cena vstupenky činí 120 korun v předprodeji a 150 korun na místě konání. Lístky je možné zakoupit na rektorátu ČZU (č.506) a na adresách: Řevnická 170/4, Zličín; Malobřevnovská 2, Břevnov; nebo ve Slovácké vinárně na adrese Štítného 6.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.