Pilní Motörhead přináší nové album

Motörhead | Zdroj: facebook.com

Britští Motörhead vydávají alba téměř každé dva roky, někdy dokonce každý rok. Takže i letos je čas na novou desku. Ta vychází 22. října. Vy si ji však můžete poslechnout již nyní.

Kapela Motörhead byla založena roku 1975. Pánové, jejichž skladby mají obvykle velmi rychlé a energické tempo, hrají něco mezi heavy metalem a speed metalem. Debutové album vydali v roce 1977 a od té doby vydávají desku minimálně jednou za dva roky. Členů tahle formace vyměnila již hodně, avšak jejich lídr, baskytarista Ian ‘Lemmy’ Kilmister, pro kterého jsou typickými znaky klobouk, střih vousů a mikrofon až příliš vysoko, své místo neopustil nikdy.

Aby Motörhead svou frekvenci vydávání desek neporušili, rozhodli se, že ke konci letošního roku album přeci jen vydají. Novinka se jmenuje Aftershock. Skladby se údajně mají přiblížit zvuku 70. let. Jde o v pořadí 21. studiovou desku. Na starosti ji dostal producent Cameron Webb, který měl na starosti i předchozí The Wörld Is Yours.

I když se datum vydání alba posunovalo již dvakrát, oficiálně tahle placka vychází 22. října. Kapela ji však fanouškům poskytla již nyní – komplet celou nahrávku uvedla v online streamingu na stránkách Yahoo!Music. Nebo si raději počkáte na oficiální vydání?


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.