Johnny Firebird a Liquid Jesus to rozjedou v brněnském klubu Mersey

Johnny Firebird | Zdroj: facebook.com

11. listopadu bude v nejstarším hudebním brněnském klubu Mersey patřit německému a českému punk rocku. V rámci prvního ročníku Liquid Night tu totiž vystoupí bavorská kapela Johnny Firebird a čeští Liquid Jesus, kteří mají celou akci na svědomí. Support poskytne dívčí formace Poison Sweets.

Liquid Night je punk’n’rollová party pořádaná brněnskou glam punkovou skupinou Liquid Jesus. První ročník této akce však kromě glam rocku nabídne i pořádnou rock’n’rollovou jízdu v podání hlavní hvězdy večera Johnnyho Firebirda z bavorského Regensburgu.

Těšit se můžete na soutěž o vstupenky!

Pořádající kapelu Liquid Jesus si můžete pamatovat například z letošního Čarodějálesu nebo z koncertů kapel Get Dead, Nowherebound nebo právě Johnny Firebird, kterým dělali předkapelu. Vystoupili taky jako support bývalého člena legendárních W.A.S.P., Chrise Holmese.

V současné době kapela funguje jako čtyřčlenné seskupení, které tvoří zpěvák Micky, kytarista Filip, basista Lucas a bubeník Ferda. V dubnu 2017 vydali dva samostatné singly Misunderstood Soul a Let’s Go a do konce letošního roku mají v plánu několik koncertů. Trojici kapel doplní na Liquid Night kompletně dívčí uskupení Poison Sweets, hrající punk-rock a pocházející rovněž z Brna.

Vstupné činí lidových 99 Kč a plánovaný čas otevření klubu je v 18 hodin.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.