Praha se připravuje na Hru o trůny

Hra o trůny | Zdroj: indianaexpress.com

Kritikou uznávané představení Hra o trůny Live Concert Experience přiváží svět Západozemí do arén po celé Evropě.

Jedinečná možnost vstupu do světa seriálu Hra o trůny se naskýtá i českému fanouškovi. A to díky Live Concert Experience, v níž se vydá z Králova přístaviště až za hranice Zimohradu, a užije si svět Sedmi království naživo a v úplně novém měřítku.

Představením Hra o trůny Live Concert Experience divákům na začátku letošního roku se mi splnil sen, který pochází z myšlenky staré tři roky,“ říká skladatel Ramin Djawadi, který povede orchestr a sbor. „Produkce přivedla do života svět Západozemí skutečně uhrančivým způsobem a jsem nadšený, že mám příležitost sdílet tuto zkušenost s fanoušky nejen v Severní Americe, ale také poprvé za mořem, v Evropě,“ dodal.

Koncert se v pražské O2 areně uskuteční 16. května 2018 a vstupenky jsou v předprodeji v síti TicketPro za cenu od 1 690 Kč.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...