Sebastian: Nejvíce mi vadí vytváření fake profilů s mým jménem

Sebastian | Foto: Lukáš Loužecký

Sebastian se chystá na svou Vesmírnou tour napříč Českou republikou. Co může fanoušek na koncertech čekat? Co popový zpěvák zlepšoval sám na sobě? A má vůbec rád svůj největší hit Toulavá? Nejen to se dočtete v našem krátkém rozhovoru.

Vyrážíš na Vesmírná tour 2017. Prozradíš, na co všechno se fanoušci na koncertech mohou těšit?

Z naší strany konečně došlo na to, že náš výkon začal být opravdu profesionální. Trvalo to dlouho, všichni jsme cvičili a hráli a já chodil na hodiny zpěvu, a myslím, že se to projevilo. Fanoušci konečně dostanou kvalitní koncert postavený nejen na našich výkonech, ale také na výkonech celého týmu (osvětlovač, zvukař i technici). Naši show bude doprovázet ledková projekce, která bude vytvářet siluety a všechno možné co si můžete představit. Jako doplněk vezeme i světla, abychom to měli barevnější. Nebudou chybět ani děla na konfety a podobné vychytávky.

Každý koncert je spojen se závěrečnou autogramiádou s focením. Nebojíš se, že právě focení a podpisy zaberou více času, než koncert?

Většinou to tak je a je to věc, která sebere nejvíce energie. Když si ale uvědomím, jakou tím někomu uděláme radost a jak se cítí pak šťastný, jsem šťastný i já.

Když jsme u fanoušků… Co fanynky? Mažeš hodně zpráv na sociálních sítích?

Nemažu, ale na některé neodpovídám. Fanoušky mám rád a jsem za ně vděčný, ale pro každou hloupost nejsem. A co mi tedy vadí extrémně, je vytváření fake účtů s mým jménem.

Čtěte také: Sebastian vyráží na Vesmírná tour 2017

Je nějaký klub, kam se těšíš opravdu více, než do ostatních v rámci turné?

Těším se do všech kulturáků, doufám, že budeme mít plno a zažijeme něco, co jsme ještě nezažili… Je to taková zkouška. (smích)

Máš nějakého předskokana, hosta nebo podobně na Vesmírnou tour?

Jede s námi kapela Like-it, kterou zatím moc neznáme, ale slyšeli jsme, že je skvělá.

Toulavá… Nejde Ti z ní už hlava kolem?

Byla doba, kdy to tak bylo. Naopak, teď tu píseň miluju!


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...