30 Seconds To Mars se příští rok vrátí do Prahy

Thirty Seconds To Mars | Zdroj: facebook.com

30 Seconds To Mars se v rámci svého evropského turné podívají i do Prahy. Trio v čele se zpěvákem Jaredem Leto před českým publikem vystoupí 19. dubna v Tipsport aréně.

Americké trio 30 Seconds to Mars se vydává na evropské turné a nezapomnělo ani na Českou republiku.

Českým fanouškům se 30STM představí 19. dubna v pražské Tipsport aréně. Předprodej lístků, jejichž cena se bude pohybovat mezi 990 – 1 490 Kč, bude spuštěn v pátek 13. října v 9:00.

Slavná kapela v čele s charismatickým zpěvákem Jaredem Leto se do pražské Tipsport arény vrátí po dlouhých 4 letech, kdy fanouškům představila svou zatím poslední desku Love, Lust, Faith and Dreams. Tentokrát se fanoušci dočkají novinek pravděpodobně pouze v podobě singlu Walk On Water, který je první ukázkou z připravované nové desky. Na té prý kapela usilovně pracuje, ale o datu vydání zatím nepadla ani zmínka. Uvidíme zda kapela své fanoušky překvapí, nebo zda přiveze pouze staré, ale osvědčené hity.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...