Rodina Mišíků se sejde na jednom pódiu – vyhraj s námi 2 x 2 vstupenky (ukončeno)

Vladimír Mišík s rodinou | Zdroj: PResscode

Legenda českého rocku Vladimír Mišík, jeho manželka Eva a oba synové Maťo a Adam se sejdou na jednom jevišti v rámci nového koncertního cyklu Family Jam, který bude přivádět na pódium slavné muzikantské rodiny. Vyhraj s námi vstupenky na jejich koncert! 

Toto první muzikantské rodinné setkání se odehraje v pražském Lucerna Music Baru v pondělí 16. října 2017 od 19 hodin. Představena bude během večera i dcera Vladimíra Mišíka, Bára. Vedle Mišíkových stálých parťáků ze skupiny Etc… zazpívá také s touto kapelou nejmladší syn Adam, na pódiu nebude chybět Gingerhead, kapela v níž hraje Maťo Mišík a E+Mausy, band s nímž zpívá Eva Mišíková. Ta je nejen skvělou matkou rozvětvené rodiny, ale také respektovanou básnířkou, též překladatelkou, učitelkou, zpěvačkou a v neposlední řadě spoluiniciátorkou tohoto koncertu s názvem Nechte zpívat Mišíky. Název akce hravě odkazuje k proslulému ručně psanému nápisu na zdi, který se objevil opakovaně v Praze v roce 1983, tedy v době, kdy Vladimír Mišík měl komunistickým režimem zakázáno veřejně vystupovat.

Na pražský koncert nyní rozdáváme 2 x 2 vstupenky!

Stačí se stát fanouškem naší facebookové stránky a správně odpovědět na následující otázku:

S kterou písní nemá co do činění Vladimír Mišík?

a) Variace na renesanční téma
b) Slunečný hrob
c) Želva

Svou odpověď zašli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu zprávy napiš „Vladimír Mišík“ a nezapomeň připsat telefonní číslo, uvést celé jméno a město, odkud jsi. Soutěž bude ukončena ve středu 11. října ve 12:00 hod a výherci budou poté informováni mailem.


Napište komentář