Rag’n’Bone Man se při evropské tour zastaví i v Praze

Rag'n'Bone Man | Foto: Deans Chalkley (Sony Records)

Dvaatřicetiletý rodák z Uckfieldu v Anglii se chystá na turné, při kterém se zastaví také v České republice. Rag’n’Bone Mana přivítá pražské Forum Karlín.

Rory Charles Graham – toto jméno mnoha čtenářům jistě neřekne vůbec nic. Když ale řekneme Rag’n’Bone Man, určitě uspějeme více. Britský zpěvák se proslavil v roce 2016 hitem Human a nyní naplánoval turné, ve kterém nechybí ani naše malá zem.

Právě singl Human byl v současnosti certifikován ve Francii jako diamantový, v dalších osmi zemích je platinový a na první příčce žebříčku iTunes se držel v neuvěřitelných 46 zemích světa.

Víte, že… Rory navštěvoval školu Ringmer Community College, ze které byl vyloučen a poté se zapsal na Uckfield Community Technology College.

Rag’n’Bone Man začal v patnácti letech rapovat a v devatenácti, za povzbuzování svého otce, začal zpívat na bluesových koncertech. Posléze se připojil k hip hopové sestavě The Rum Committee z Brightonu a zároveň začal pravidelně vyrážet do Londýna, kde vystupoval v rámci hip hopových večerů v Brixtonu.

Roku 2017 vyhrál dvě ceny Brit Awards a vyprodal kompletně svou evropskou tour. Jeho turné Grande Reserve roku 2018 čítá dvacítku evropských zemí. Při něm představí skladby ze svého multiplatinového alba Human.

Koncertní šňůra začíná 23. února 2018 ve Francii a 2. března má svou zastávku v Praze ve Foru Karlín. Vstupenky jsou k dispozici v síti TicketPro a zakoupíte je za 1 290 Kč.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...