Jubilejní ročník Trnkobraní bude už za týden

Elán | Foto: Jano Taufer

V areálu likérky Rudolf Jelínek se již za pár dní uskuteční další ročník Trnkobraní. Jako vždy na něm nebudou chybět ti nejlepší z české i slovenské hudební scény a bohatý bude i doprovodný program.

18. a 19. srpna vstoupí do historie festivalu již 50. jubilejní ročník Trnkobraní. Hudebně-švěstkový festival se bude konat v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko od Zlína. Hlavním tahákem celé akce budou především Elán, ti tento rok slaví stejně jako festival svou padesátku na scéně. Na pódiu se dále představí Tomáš Klus, Lenny, Michal Hrůza, No Name, Mandrage, Tři Sestry, Mňága a Žďorp a další. Celým festivalem vás provede moderátorské duo v podání Patrik Hezucký a Jakub Kohák. Mimo to se jako již každoročně odehraje soutěž v pojídání švestkových knedlíků.

Elán si speciálně pro tento koncert připravili dvou hodinový set obohacený o velkou LED projekci a světelnou show. „Koncert odehrajeme tak, jak je připravený. Jsou v něm namixované staré hity jako třeba Stužková, Dresy nebo Ak nie si moja s novými písničkami,“ upřesňuje Jožo Ráž. „Dělá mi radost zpívat pro lidi. Dávám do toho ze sebe to nejlepší a lidé mi to vracejí. Je to pocit, který nelze získat jinou cestou. Miluji své publikum, rád pro ně zpívám. Nabíjí mě to a nejinak tomu bude i na Trnkobraní,“ dodává Ráž.

Organizátoři akce si také pro návštěvníky připravili překvapení v podobě VIP kempu pro náročnější hudební fanoušky. Návštěvníci ale nemusí mít strach, protože klasické stanové městečko zdarma i nadále zůstává.

Vstupenky lze zakoupit na oficiálních stránkách festivalu.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.