Chinaski mají Venku je na nule i na videu, škoda

Čtvrtníček klip nezachrání | Zdroj: youtube.com

Chinaski je v našich končinách celkem pojem, co si budeme povídat. Ale videoklip k Venku je na nule se rozhodně pojmem nestane.

Michal Malátný, Marpo a spol., to jsou Chinaski. Autoři velkých hitů, které již téměř zlidověly. Před týdnem vydali videoklip k singlu Venku je na nule, který je, jak to říci, v určitých mantinelech, nedobrý.

Je jasné, že v dnešní době, kdy je muzikant snad každý druhý, a každý třetí natáčí videoklipy, je těžké přijít s originálním, vkusným, vtipným či cool nápadem. Ale zpívat o tom, že venku je na nule, a přitom stát v místnosti a nechat po sobě házet hroznové víno, dorty, nebo se nechat postřelit paintballovou pistolí je celkem úlet. Střelit by se měl nechat spíše ten, co takový klip vymýšlel.

A ne, ani pan Čtvrtníček z tohoto videoklipu nedělá nic extra. Unudíte se při jeho zhlédnutí. Škoda jen, že nám ho tuzemská média budou hrát do zblbnutí i tak. Chinaski by zřejmě udělali lépe, kdyby na svém např. facebookovém profilu vyhlásili nějakou soutěž (nedávno na svém FB hledali ženy pro další připravovaný videoklip) o nejlepší námět na videoklip. Myslím si, že by mohli být příjemně překvapeni. Každopádně, co mne tak závěrem napadá, videoklip k Venku je na nule asi nebyl zrovna nejlevnější.

Jakožto fanoušek Chinaski věřím, že šlo o slabší chvilku a budu se těšit na další videoklipy. Na tento milerád zapomenu.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...