Justin Timberlake vystoupí příští rok poprvé v Praze

Justin Timberlake | Zdroj: facebook.com

Zpěvák a producent Justin Timberlake vystoupí 3. června 2014 v pražské O2 areně. V rámci The 20/20 Experience World Tour navštíví Českou republiku, a to vůbec poprvé.

Již tento pátek 13. prosince vypustí pořadatelé vstupenky na jedinečnou show zpěváka Justina Timberlakea, který se poprvé předvede českým fanouškům, a to již koncem první poloviny příštího roku. 3. června vystoupí Justin v pražské O2 areně v rámci The 20/20 Experience World Tour, kterou navazuje na celosvětový úspěch svého nejnovějšího dvojalba The 20/20 Experience. To se s více než čtyřmi milióny prodaných kusů stalo nejprodávanější deskou letošního roku.

,,Rok 2013 byl rokem Justina Timberlakea a jeho The 20/20 Experience World Tour. Ve velkolepé show s propracovanou choreografi í je tolik světel a laserů, že by tenhle koncert mohl soupeřit s The Wall,” troufá si srovnání redaktor amerických novin The Star-Ledger s legendární show kapely Pink Floyd.

Vstupenky, které budou k dispozici pouze na terminálech Sazky, budou k dostání v cenovém rozmezí od 1 590 do 2 590 korun. O den dříve, tedy 12. prosince, si je budou moci zakoupit registrovaní členové klubu Live Nation přes internet.

Na začátku své kariéry se Timberlake dostal do povědomí fanoušků účinkováním v boybandu ‘N Sync. V roce 2002 vydal své sólové album s názvem Justified, které ho vymrštilo ještě výš. Nyní vlastní tento popový zpěvák svou nahrávací společnost Tenman Records a také módní značku William Rast. Justin je známý kromě zpívání také jako herec (hrál například ve snímcích The Social Network a Hra na hraně). Ceny filmové, ale samozřejmě především ty hudební, sklízí velmi často. Jeho poličku slávy zdobí nejedno ocenění, mezi nimiž jsou i American Music Awards či Grammy. Tím nejzajímavějším je však vyhlášení Justina Timberlakea coby Muže roku časopisem Go.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.