Kapela Jelen na podzim plánuje druhou desku a turné

Jelen | Foto: facebook.com/jelenmusic

Jen během dvou jarních měsíců vidělo kapelu Jelen na pódiích přes 80 000 fanoušků. Jak to tak vypadá, Jeleni si po nabitém festivalovém létě, jenž je právě čeká, neodpočinou ani na podzim. V říjnu totiž plánují vydat druhé album a pojedou s ním spjaté Vlčí srdce Tour 2016, které bude zatím tím největším v historii kapely. 

Mezi posluchači a návštěvníky festivalů se kapela Jelen stává čím dál oblíbenější a hity Magdaléna, Co bylo dál?, Vlčí srdce či Jelen znají lidé napříč všemi generacemi. O tom, že kluci nelení, svědčí fakt, že od začátku letošního roku zvládli například absolvovat vyprodané jarní klubové turné, napsat písničky na druhou desku, odehrát koncerty na největších Majálesech a zrealizovat čtyři samostatné koncerty „Jelen pod širým nebem“, z nichž si ten doposud poslední na Střeleckém ostrově v Praze nenechalo ujít více než tisíc fanoušků.

Čtěte také: Střelecký ostrov ve čtvrtek patřil kapele Jelen

Nyní již známe termín vydání druhého alba. Očekávaná druhá deska, ke které se stal první vlaštovkou aktuální singl Vlčí srdce, spatří světlo světa 7. října letošního roku.

„Čas strávený ve zkušebně a ve studiu při vzniku nového repertoáru má svoje neopakovatelné kouzlo. Přesto čas, který pak spolu můžeme trávit na pódiu, je pro nás nejvíc. Vytváří se energie, které se slovy jen obtížně popisují. I proto naše koncertní aktivita neutuchá,“ říká Jindra Polák, frontman kapely.

Podzimní Vlčí srdce Tour 2016 zahájí kapela 27. října v Českých Budějovicích a pokračovat bude v dalších 15 městech v Čechách, na Moravě a ve slovenské Bratislavě. Turné bude doposud tím největším v historii kapely a neobejde se ani bez přizvaných hostů. Tradičně si své odzpívá milá zpěvačka Kateřina Marie Tichá a netradičně bude večery otvírat charismatický básník David Stypka s kapelou Bandjeez.

Setkání s přátelskou sedmičlennou partou okolo frontmana Jindry Poláka si určitě málokterý fanoušek nechá ujít. Právě dnes byl spuštěn předprodej vstupenek na turné. K dostání jsou v síti Ticketportal za cenu 360 Kč.

Vlčí srdce Tour 2016:

27. 10. – České Budějovice – KD Vltava
28. 10. – Karlovy Vary – LD Stará Role
29. 10. – Litomyšl – MC Kotelna
02. 11. – Strakonice – DK Strakonice
03. 11. – Cheb – KC Svoboda Cheb
04. 11. – Klatovy – KD Klatovy
05. 11. – Havlíčkův Brod – KD Ostrov
10. 11. – Ostrava – Garage klub
11. 11. – Zlín – Masters of Rock Cafe
12. 11. – Pardubice – ABC klub
16. 11. – Bratislava – Atelier Babylon
17. 11. – Opava – klub Střelnice
19. 11. – Tábor – KC Milenium Tábor
24. 11. – Brno – klub Fléda
01. 12. – Liberec – Lidové sady
03. 12. – Praha – Lucerna, velký sál


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.