Kryštof míří za vysněnokrajinou, a to rovnou na Strahov

Kryštof | Foto: Marek Dvořáček

Informace o tom, že by kapela Kryštof ráda zahrála svým nejvěrnějším fanouškům na fotbalovém stadionu, kolují světem již pár let. Příští rok se tak skutečně stane, a to na stadionu Evžena Rošického v Praze při příležitosti oslav 25 let existence kapely.

Když se řekne Kryštof, mnozí z Vás si jistě vybaví hity poslední doby, kterými jsou bezesporu Cesta nebo Ty a já. Zajisté se najdou i takoví, jimž v Srdci zní Svědomí, Zrcadlení, Chmýří, Plán či Bůhvíkam. Někdo by si možná vzpomněl na jedinečné kino tour, koncerty v aulách vysokých škol nebo na hraní v divadlech. Všechno tohle jsou jen střípky mnohaletého dění kolem ostravsko-havířovské kapely, jenž brzy oslaví čtvrtstoletí své existence.

Za tu dobu kolem sebe kluci nashromáždili davy nejvěrnějších fanoušků, s kterými se nebojí strávit léto ve stanech na oblíbených Kryštof Kempech. Přesto jsou mezi námi i takoví, jimž se při zmínce o kapele Kryštof ‘otevírá kudla v kapse’. Nemá smysl nikoho přesvědčovat, aby své temné okénko v duši rozjasnil. Co však musí uznat zaručeně všichni je, že obětavost kapely vůči fanouškům a vůle Richarda Krajča dotáhnout věci do konce je vskutku obdivuhodná.

Vždy cítíme ten dav před námi, jeho náladu a atmosféru. Samozřejmě je to jiné v divadlech, klubech, v hale. Ale vždy tam je vzájemné pouto s fanoušky, proto nás to s nimi a asi i je s námi baví. Pokud se nám společně podaří zaplnit i fotbalový stadion, tuším, že to bude zase nová zkušenost jak pro ně, tak pro nás. A my se budeme snažit, aby to byla show, na kterou nezapomenou, stejně jako v halách chceme smazat vzdálenost mezi pódiem a fanouškama, říká Richard Krajčo.

Velkolepý výroční koncert kapela Kryštof naplánovala na 16. září 2017 a předprodej vstupenek začne již 16. října 2016 v sítích Ticketstream a GoOut.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.