KSHMR vyrůstal na Eminemovi, teď se představí na AIR Festivalu

KSHMR | Zdroj: Djmaq.com

Už v pátek odstartuje dvoudenní AIR Festival, na kterém nebude chybět žádná ze špiček dnešní elektronické scény. Vystoupí i umělec KSHMR, jenž se nechal slyšet, že vyrostl na legendě rapu – Eminemovi. Těšíte se?

Timmy Trumpet a KSHMR se letos poprvé představí i tuzemským fanouškům na očekávaném AIR Festivalu. „Můj otec pochází z Indie a má rád klasiku typu The Beatles, díky němu jsem tedy objevil je nebo Boba Marleyho. Ale vyrůstal jsem v Kalifornii a jako většina tamních kluků jsem po čase propadl hip hopu. Hlavně Eminemovi. Elektronická hudba mi v té době nic neříkala. Přišla mi laciná, podbízivá… a když tehdy Eminem v jedné své skladbě vzkazoval Mobymu „nikdo už neposlouchá techno,“ mluvil mi z duše. To se psal zhruba rok 2008… a vidíte, co dělám dnes,“ říká sebekriticky s úsměvem Niles Hollowell-Dhar alias KSHMR. Ten s hudbou začínal teprve v roce 2014, ale už nyní patří mezi to nejlepší, co v elektronické hudbě najdete. Dále dodává, že v jeho hudbě se odráží i jeho původ a chce tak lidem ukázat kus své historie.

Dále se na festivalu představí MAKJ, Madison Mars, ruské trio Swanky Tunes, ti si zahráli i po boku Aviciiho, Jonas Aden Brooks, za nímž stojí Tiësto. Z Holandska se ukáží Jayden Jaxx a z Maďarska duo Stadium X a mnoho dalších.

Letošní AIR Festival, v hradeckém Festival Parku vypukne už tento pátek 28. července a skončí o den pozdějí, 29. července. Vstupenky můžete zakoupit v síti Pandaticket.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.