Legendární Kiss se připisují na seznam rockového jara!

Kiss | Zdroj: facebook.com

Oznámení jsou již Judas Priest, Roxette nebo Def Leppard. K nim se nyní připojí i legendární kapela Kiss.

Pomalované obličeje, černo-stříbrné kostýmy, chytlavé riffy a chuť rock’n’rollu po celou noc, takoví jsou jen a pouze Kiss. Ty čekají oslavy 40. výročí a jak jinak by takové oslavy mohly vypadat, než velkou narozeninovou šňůrou. Turné zahrnuje i Českou republiku! Legendární Kiss zahrají 8. června ve vysočanské O2 areně. Zazní tak skladby jako I Wanna Rock’n’Roll All Night, I Was Made For Loving You, Lick It Up nebo Detroit Rock City.

Vstupenky budou k dispozici v sítích Ticketportal od 24. listopadu. Členové klubu Live Nation mají tuto možnost od 20. do 21. listopadu. Kiss tu byli nedávno, a to loni, když přijeli představit svou zatím poslední desku Monster. Nemusíme dodávat, že aréna byla beznadějně vyprodaná, což se dá očekávat i v červnu. Velkým otazníkem je nyní, kdo s nimi pojede jako support. V roce 2012 to byli Mötley Crüe, kteří momentálně jedou údajně své poslední turné The Final Tour. Rozloučí se i s českými fanoušky?


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.