Legendární L7 se v červnu vrátí do Prahy

L7 | Zdroj: facebook.com

Americké rockové hvězdy L7 se dali po čtrnácti letech zase dohromady a vracejí se na hudební scénu. Jestli nezapomněli hrát, předvedou i českým fanouškům v červnu.

Rockové dívčí legendy L7 oslovily za dob své kariéry hudební fanoušky po celém světě. Tuto kariéru odstartovaly v roce 1987 a do roku 2000, kdy aktivní kariéru ukončily, nahrály šest studiovek. Čtyři holky, tvrdé a chytlavé řezačky a pořádná dávka energie – to byly L7. Nebo jsou?

K velkému překvapení se Donita Sparks, Suzi Gardner, Dee Plakas a Jennifer Finch nyní rozhodly vrátit na pole hudebního světa. A na jejich reboot se mohou těšit i čeští fandové. El sedmička vystoupí už letos 11. června v pražském Lucerna Music Baru. Naposledy v České republice vystoupily v roce 1993, kdy předskakovali Faith No More. Nyní přijíždí, aby zahrály nejznámější skladby, jakými jsou například Shove, Pretend We’re Dead či Fuel My Fire. Jistě půjde o precizní dávku grunge. Vstupenky jsou v prodeji od pátku 13. února.

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.