Legendární The Offspring přijedou v létě do Prahy

The Offspring | Zdroj: facebook

Jestli se o nějaké pop-punkové partě dá říci, že se proslavila v úplně každém koutu zeměkoule, jsou to američtí The Offspring. Světoznámá kapela pokračuje v koncertování i letos a po roce se opět zastaví v České republice.

The Offspring se u nás ukázali naposledy loni, a to během královéhradeckého festivalu Rock for People. Letos už přijedou se svým vlastním koncertem, na který fanoušky pozvou do pražské Incheba Arény v Holešovicích a zřejmě při něm představí i několik novinek z očekávané desky, kterou skupina připravuje.

Samozřejmě se však můžeme těšit i na letité hity jako Pretty Fly (For a White Guy), Self Esteem či The Kids Aren’t Alright, ještě navíc okořeněné o dvojici talentovaných předskokanů v podobě britských The Bottom Line a německo-švédských Newdrive.

Koncert se odehraje už 23. srpna letošního roku. Vstupenky budou k dostání v předprodejní síti TicketPro od 7. června od 10 hodin.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.