Korn se v novém klipu k Black Is The Soul obklopují temnotou

Korn - Black Is The Soul | Zdroj: YouTube

Album The Serenity of Suffering, které Korn vydali loni v listopadu, si vydobylo srdce nejednoho fanouška této nu-metalové formace. Mezi nejvychvalovanější skladby přitom patřil i kytarový nářez Black Is The Soul, který nově dostal i vskutku vychytaný videoklip.

Po Insane, Rotting in Vein, Take Me a A Different World se tak jedná už o pátý videoklip, který Korn k novému albu natočili. Ze všech pěti je přitom Black Is The Soul zřejmě nejpozoruhodnější, rozhodně ale ne ve špatném slova smyslu.

Čtěte také: Mix tvrdosti a originality, to je The Serenity of Suffering od Korn

Korn s klipem k Black Is The Soul přesně vyjádřili podstatu songu, jehož název v překladu znamená černá je duše. Samotnému videu tak dominuje žena bez tváře spolu s desítkami temných figurín okolo, to vše je navíc proloženo střihy na kapelu hrající v jakési černé kapalině. Jednoduše řečeno – Korn se ve videu doslova zabalují do temnoty, ve které se skladba (a vlastně i celé The Serenity Of Suffering) nese a ještě to vše vypadá opravdu stylově.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.