Lenny v Praze zakončí turné k novému albu

Lenny | Zdroj: facebook.com

V hudebním světě existují zpěváci, které ve vteřině poznáte díky jejich charakteristickému hlasu. Mezi tyto šťastlivce se se svým pověstným chraplákem řadí i talentovaná zpěvačka Lenny, jež v neděli 30. října zakončí v Praze turné k nejnovějšímu albu Hearts. 

Lenka Filipová, dcera stejnojmenné české zpěvačky a šansoniérky, si pro svou kariéru kvůli totožnému jménu zvolila přezdívku Lenny. Díky své charakteristické barvě hlasu si již vytvořila nemalou fanouškovskou základnu a jen málokdo si nechá její vystoupení ujít.

Kdo však dosud nenavštívil žádnou zastávku jejího turné, má ještě šanci. Lenny se během koncertů k aktuální desce Hearts zastaví ještě 28. října v Českých Budějovicích a vše vyvrcholí 30. října v pražském Lucerna Music Baru. Jako host se během večera představí i mladý písničkář Jakub Ondra.


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)