Lucie oslaví 30. výročí koncertování zpátky na pódiích

Lucie | Zdroj: facebook.com

Čtyři exkluzivní koncerty nabídne skupina LUCIE k 30. výročí od svého prvního koncertního vystoupení! 

Skupina LUCIE se v červnu a červenci letošního roku připomene na čtyřech unikátních koncertech v Čechách, na Moravě a na Slovensku. V původní a nejznámější sestavě David Koller, Robert Kodym, P. B. Ch. a Michal Dvořák se vrátí na pódia se zásadními skladbami dlouholeté a úspěšné kariéry. Oslava 30. výročí od jejich prvního koncertního vystoupení přinese také narozeninová překvapení. Jako první si kapela pro své fanoušky přichystala nový videoklip k oblíbené písni Medvídek, který vyšel už v prosinci minulého roku.

A jak zní komentář kapely? „Točit klip po tolika letech pro nás bylo velmi zajímavé. Svěřili jsme se však do rukou zkušených profesionálů, natáčení si užívali a s výsledkem jsme spokojeni. Pevně věříme, že spokojení budou i naši fanoušci. A všem doporučujeme dokoukat video až do úplného konce. Těšíme se brzy na viděnou!“

První deskou kapely byla stejnojmenná Lucie z roku 1990 a posledním vydaným albem pak Dobrá kočzka která nemlsá z roku 2002. To, že je Lucie obrovským pojmem české hudební scény doplňuje také fakt, že skupina celkem prodala přes milion hudebních nosičů a jako první kapela v historii vyprodala třikrát po sobě pražskou O2 arénu.

Čtěte také: Lucie vydala živý videoklip ke skladbě Amerika

Termíny koncertů:

17.6. Plzeň – Amfiteátr Lochotín
22.6. Bratislava – Incheba Expo Arena
24.6. Brno – Velodrom
01.7. Praha – Eden Aréna

Vstupenky můžete zakoupit v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticketportal.sk.

 


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.