Cage the Elephant poprvé v Praze

Cage the Elephant | Zdroj: facebook.com

Pětičlenná americká kapela z Kentucky konečně míří do Prahy. V srpnu tohoto roku předvede své divoké vystoupení v Lucerna Music Baru.

Americká indie rocková, punková a blues rocková kapela původem z Kentucky po dvou letech opět vyjela na turné. Od února objíždí evropské země jako je Německo, Británie, Holandsko a Dánsko, kde stihla za pouhý měsíc odehrát již dvanáct koncertů. Cage the Elephant koncertovala naposledy v roce 2014 v Alexandra Palace. Toto turné je jejich první šňůrou po dvou letech, a je tedy překvapivé, že si jako jednu ze zastávek vybrali právě Českou republiku. A je více než pravděpodobné, že nám na tomto turné představí své čtvrté album z roku 2015 s názvem Tell Me I’m Pretty.

Kapelu nejvíce proslavilo hlavně album Melophobia z roku 2013, které se zapsalo na jedny z nejvyšších příček světové hitparády. Chlapci jsou pověstní svými divokými koncerty a neokoukanou show, proto neváhejte a vydejte se 22. srpna do Lucerna Music Baru Praha. Vstupenky seženete v síti Ticketpro či Ticketportal za 540 Kč.


Napište komentář