Motörhead v květnu vydají svůj poslední nahraný živák

Motörhead | Zdroj: imotorhead.com

Už za měsíc vyjde živé album vytvořené z dvojice posledních nahraných koncertů kapely Motörhead, jenž se uskutečnily pouhý měsíc před smrtí Lemmyho Kilmistera.

Ponese název Clean Your Clock a pod hlavičkou UDR Music vyjde přesně 27. května letošního roku. Bylo nahráno na koncertech 20. a 21. listopadu 2015 v německém Mnichově. Jen pět týdnů na to se přitom frontman a zakladatel kapely MotörheadLemmy Kilmister, dozvěděl o svém onemocnění extrémně agresivní formou rakoviny, na kterou následně 28. prosince zemřel.

Jedná se o poslední nahraná vystoupení a především jedna z posledních vystoupení kapely vůbec; v rámci celosvětové tour k albu Bad Magic už totiž britské trio stačilo odehrát jen osm dalších koncertů.

Clean Your Clock
Clean Your Clock

Clean Your Clock bude k dispozici v digitální podobě či jako CD, LP, Blu-Ray a CD/DVD. Tracklist alba pak bude čítat celkem 18 skladeb včetně kytarového sóla a sóla na bicí. Konkrétní skladby a jejich pořadí naleznete zde:

 1. Bomber
 2. Stay Clean
 3. Metropolis
 4. When The Sky Comes Looking For You
 5. Over The Top
 6. Kytarové sólo
 7. The Chase Is Better Than The Catch
 8. Lost Woman Blues
 9. Rock It
 10. Orgasmatron
 11. Doctor Rock, část první
 12. Sólo na bicí
 13. Doctor Rock, část druhá
 14. Just ‘Cos You Got The Power
 15. No Class
 16. Ace of Spades
 17. Whorehouse Blues
 18. Overkill


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.