Vyhraj s námi dvě vstupenky na královéhradecký Majáles

Mandrage | Zdroj: Universal Music

Právě teď se můžete zapojit do soutěže o dvě vstupenky na studentský festival Majáles. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Hradecký Majáles, který se bude konat 22. dubna v Šimkových sadech má již několikaletou tradici a tyto studentské oslavy nebudou v Hradci Králové chybět ani tento rok. O hudební program se postarají Mandrage, UDG, Jelen, Slza, vypsaná fiXaMajkl Spirit, ATMO music a mnoho dalších a právě s naším magazínem Monster Music můžeš vyhrát dvě vstupenky. Stačí poslat správnou odpověď na jednoduchou otázku na email soutez@monstermusic.cz a do předmětu napsat “Hradecký Majáles” a lajknout naše facebookové stránky, pokud jste to ještě neudělali.

Soutěžní otázka zní:

Kdy se koná Majáles v Hradci Králové?

a) v zimě

b) na jaře

c) v létě

Soutěž o dvě vstupenky probíhá do 15. dubna 2016. Do emailu nezapomeňte připsat své kontaktní údaje. Výherce bude informován emailem den po ukončení soutěže.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 362 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.