Royal Blood zveřejnili novou skladbu, teasují druhé album?

Royal Blood | Zdroj: royalbloodband.com

Rockové duo Royal Blood právě na YouTube zveřejnilo nový song s názvem Where Are you Now. Slyšeli jste ho?

Skladba jako taková je součástí soundtracku amerického seriálu VINYL od legendárního zpěváka Micka Jaggera. Již delší dobu je ovšem známo, že dvoučlenná kapela pracuje na svém druhém albu a není tak vyloučeno, že se právě na něm tato novinka objeví.

Tak jako tak se ale Royal Blood ani po boomu, jenž po vydání svého debutováho alba zažili a díky kterému si zahráli i na světoznámém festivalu Glastonbury, evidentně neplánují odklonit od svého unikátního zvuku spojujícího vedle zpěvu pouze baskytaru a bicí. Jak tedy Where Are you Now naznačuje, druhá deska by se opět mohla nést ve stylu minimalistického, avšak poměrně agresivního rocku.

Každopádně, zda-li kapela nově vydanou skladbu na očekávaném albu opravdu použije, to je zatím ve hvězdách. Stejně tak můžeme momentálně pouze spekulovat nad názvem a datem vydání nového počinu této britské dvojice, vzhledem k okolnostem a stále častějším referencím na novou desku na internetu ale můžeme s dalšími informacemi zřejmě počítat už brzy.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 298 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.