Machine Gun Kelly zarapuje znovu v Praze

MGK | Zdroj: billboard.com

Machine Gun Kelly se v rámci turné zastaví i v Praze. Novou desku Bloom představí fanouškům už v říjnu v pražském Foru Karlín.

Americký zpěvák a herec Colson Barker, známý především pod pseudonymem MGK, nebo Machine Gun Kelly, se v rámci svého turné zastaví po úspěšném festivalu Aerodrome znovu v Praze. Nové album Bloom představí českým fanouškům 16. října 2017 v pražském Foru Karlín. Lístky jsou k dispozici za 790 Kč v sítích Fource, GoOut a TicketPro.

Machine Gun Kelly, který své jméno dostal podle rychlosti, jakou dokáže rapovat, se proslavil ještě před vydáním své první desky, když jako historicky první běloch vyhrál soutěž talentů v newyorském Apollo Theater. Netrvalo dlouho a podepsal smlouvu s labelem Bad Boy. Jeho debutová deska Lace Up vyšla v roce 2012 a obsahovala hity jako Wild Boy, Invincible, nebo Hold On (Shut Up). Začátkem roku 2015 byly zveřejněny singly Till I Die a A Little More z chystaného druhého alba General Admission, které nakonec vyšlo v říjnu 2015. Toto album přineslo poněkud temnější atmosféru a umístilo na prvním místě žebříčku Billboard Top R&B/Hip-hop albums. Nejvýraznější z desky je singl Till I Die.

Krom hudby se MGK věnuje také herectví a objevil se ve filmech jako například Beyond The Lights, Roadies nebo Nerve.

Na dosavadní hudební úspěch mladý rapper navázal letos. Odebral se na turné s Linkin Park a vydal nové album Bloom, na kterém se podíleli například James Arthur, Ty Dolla Sign nebo Hailee Steinfeld. Nejúspěšnější track Bad Things doposud čítá jen na Spotify 257 milionů přehrání. Machine Gun Kelly je zkrátka v té nejlepší formě.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...