Přijď odpálit prázdniny na Výrava FEST, máme pro tebe 2 lístky (ukončeno)

Jelen | Foto: Petr Kozlík

V malé obci severovýchodně od Hradce Králové se 1. července uskuteční festival, který oslaví začátek prázdnin. Letní parket Výrava pořádá letos po dvou letech Výrava FEST, na němž vystoupí pěkná dávka kapel. Zasoutěž si s námi o vstupenky!

Letní parket Výrava zahájil sezonu již v polovině května, kdy přivítal kapely Horkýže Slíže, Vypsaná fiXa a Debill Heads. Nabité hudební léto doprovodí i jednodenní festival, který zároveň odpálí i začátek prázdnin. A kdo na něm vystoupí?

Festival zahájí už ve 13:00 odpoledne písničkář Pavel Callta, po něm představí od 14:25 nejen novou desku Souřadnice havířovská kapela Nebe, na kterou naváže v 15:50 vystoupení populární skupiny Mirai. Od 17:15 zahraje písničkář Voxel a v 18:45 vystoupí kapela Wohnout. Už teď se zdá být program velmi nabitý, ale ještě nejsme u konce. Ve 20:30 si zazpíváme hity s kapelou Jelen a vše završí ve 22:20 Mandrage. Připravena bude také afterparty do 2:00 v režii DJ Pavla Cejnara.

Tak co? Máš chuť dorazit zdarma na festival? Stačí se stát fanouškem naší facebookové stránky a poslat odpověď na následující otázku:

Vyber správné tvrzení:

a) V kapele Jelen hraje na buben a basu Alexandr Smutný.
b) Frontmanem kapely Nebe je Jindra Polák.
c) Kapela Mandrage nedávno vydala novou desku Souřadnice.
d) Petr Harazin a Štěpán Petrů jsou členové kapely Nebe.

Svou odpověď zašli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu zprávy napiš „Výrava FEST“ a nezapomeň připsat telefonní číslo. Soutěž bude ukončena ve středu 28. června ve 20:00 hodin a výherci budou poté informováni mailem.


Napište komentář