Majáles Contest vrcholí již tento čtvrtek. Rozhodnout můžete i vy!

Pražský Majáles 2013 | Zdroj: facebook.com

Festival Majáles není jen jedna akce, ale celý široký program, který obsahuje například majálesový průvod nebo volbu krále a královny. Samozřejmě nesmíme zapomenout na neméně důležitý Majáles Contest – hudební soutěž mladých kapel. Finále se uskuteční už tento týden!

Mezi široký program Majálesu patří také akce běžící od března nazvaná Majáles Contest, která je ideální příležitostí pro mladé hudební talenty. Kapely ze středních a vysokých škol soutěží o možnost vystoupit před tisíci lidmi na jubilejním desátém ročníku pražkého Majálesu, který se uskuteční 30. dubna. Soutěž je nyní v samotném závěru – 10. dubna vystoupí celkem 6 kapel (3 středoškolské a 3 vysokoškolské) v prostorách pražského klubu Rock Café na Národní třídě. Finalisté byli vybráni na základě veřejného internetového hlasování.

Celý večer startuje v 18 hodin a o vítězi budou rozhodovat jak fanoušci a návštěvníci, tak také odborná porota. Nakonec vyhraje jedna kapela ze střední školy a jedna z vysoké. Do velkého finále se za střední školy dostaly formace Stand Back 20 Feet, The Seasirs a 2FALL; za vysoké pak Accent Trick, Psí Kšíry a The Peppercubes. Pokud chcete podpořit své známe nebo být jedni z těch, kteří vyberou novou hudební skupinu a otevřou jí tak bránu do dospělého hudebního světa, určitě byste si tuto akci neměli nechat ujít. Vstupné je 90 korun (pro držitele ISIC karty 50 korun).


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.