Kapela Bros’n’Beasts vyráží na turné s novým singlem

Bros'n'Beasts | Zdroj: facebook.com

Pop-rocková kapela Bros’n’Beasts sklízí jeden úspěch za druhým. V roce 2010 vydali debutovou desku On a Limb, letos na podzim se chystají vydat další. Ještě předtím je však čeká velká tour, kterou zakončí ve Vídni. Dnes máte jedinečnou možnost singl 1984 slyšet pouze na Monstermusic.cz!

Čtyřčlenná parta, která si říká Bros’n’Beasts, se vydává na turné, na kterém navštíví několik českých měst. Nebude chybět koncert například v Liberci, Plzni, Praze nebo v jižních Čechách. Celou tour kapela zakončí červnovým vystoupením ve Vídni. Bros’n’Beasts se již nemohou dočkat: „Hrozně se těšíme zase na kontakt s fanoušky a jejich reakce, až jim představíme nový materiál z připravované desky,” říká frontman kapely Scott De Castro, jenž pochází z USA.

A právě na novou desku se mohou fanoušci těšit už letos na podzim. Zatím nepojmenované album produkuje velmi úspěšný producent Geoff Tyson, který spolupracoval třeba s Duran Duran či Queens Of the Stone Age. ,,Pod rukama Geoffa Tysona nám to neuvěřitelně vykrystalizovalo, jsme zvědaví, co na to budou lidi říkat. Fanoušci se mají na co těšit,” doplňuje Scott.

Bros’n’Beasts – 1984

Jako ochutnávku z připravované desky představí Bros’n’Beasts nový singl 1984 právě během aktuálního turné. Vy ho můžete slyšet už dnes exkluzivně na Monstermusic.cz. Křest nové skladby se pak uskuteční 17. dubna v pražském klubu Rock Café, kde skupinu doprovodí vídeňská formace Definitely A Yes. Je třeba doplnit, že Bros’n’Beasts spolupracují také s producentem Borisem Carloffem, jenž produkuje například hudbu Davida Kollera nebo Xindla X.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.