Coldplay představují další videoklip, tentokrát k písni Magic

Coldplay | Zdroj: Warner Music

Fanoušci už jistě netrpělivě očekávají nové album britských Coldplay, které vyjde v druhé polovině května. Kapela postupně přichází s malými ochutnávkami; nyní s klipem ke skladbě Magic.

Přesně 19. května se fanoušci skupiny Coldplay dočkají nové desky. Ještě nedávno držela kapela všechny detaily o chystané placce pevně pod pokličkou. Teď už můžeme odpočítávat dny, kdy novinka s názvem Ghost Stories vyjde. Nástupce desky z roku 2011, Mylo Xyloto, dává o sobě vědět už nyní. Mohli jsme si poslechnout skladby Midnight a Magic. Zatímco klip k první z nich příliš mnoho neukázal, video k druhé písni už odsahuje hrané scény.

Audiovizuální podobu nováčka má na svědomí švédský režisér Jonas Åkerlund. Ten v minulosti spolupracoval na videoklipech slavných interpretů, jako jsou třeba Prodigy, Metallica či Lady Gaga. Åkerlund stojí také například za ztvárněním skladby Pussy od Rammstein. Hlavní roli v klipu Magic hraje čínská herečka Ziyi Zhang, kterou můžete znát například z filmu Tygr a drak. Samozřejmě nechybí ani frontman Chris Martin.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.