Brněnský Majáles představí kandidáty na Krále a postaví májku

Majáles v Brně | Zdroj: Brněnský Majáles

Brněnský Majáles letos opět slibuje mnoho špičkových kapel, ale též volbu Krále Majálesu. Dnes postaví májku.

Stavbou májky začíná symbolicky měsíc studentských oslav, jenž vyvrcholí festivalem Majáles na brněnském výstavišti. Stavba proběhne ve středu 9. dubna od půl třetí odpoledne na náměstí Svobody. Přitom se též představí kandidáti na Krále Majálesu nominovaní za brněnské univerzity.

Čtěte také: Majáles se stává nejmodernějším festivalem na světě

Májka bude po necelém měsíci opět stržena a majálesový průvod městem ji odnese na výstaviště, kde propuknou velkolepé oslavy, kterých se zúčastní hvězdy jako Tomáš Klus, Chinaski, Madrage či PSH.

Měsíc studentských oslav představuje hlavní část brněnského Majálesu. V rámci toho proběhne také spousta kulturně-společenských akcí. Mezigenerační setkání v Lužánkách, Kinematograf bratří Čadíků a vystoupení poloamatérských divadelních uskupení jsou jen částí z nich.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...