Marpo míří na speciální klubové turné Road To MarpoArena

Marpo & TroubleGang | Foto: Tomáš Beran

Marpo po boku TroubleGangu už začátkem března vyrazí na speciální klubové turné s názvem Road To MarpoArena, na němž historicky poprvé zazní rapperova nejnovější deska Dead Man Walking. Zároveň se jedná o poslední koncerty v klubové atmosféře před květnovým vystoupením v pražské O2 areně.

Marpo, v současné době nejskloňovanější rapper tuzemské hudební scény, představí již 5. března v pořadí své sedmé řadové album s názvem Dead Man Walking, které vznikalo v anglických Modern World Studios s producentem Marcusem Tranem a Clintem Murphym.

Nové skladby vůbec poprvé zazní právě na chystaném jarním klubovém turné, jež během března zavítá na jedenáct míst po celé České republice. Večery jsou obohaceny o velký Meet & Greet za účasti celého TroubleGangu a afterparty s DJs. Vstupenky lze již teď zakoupit Marpově oficiálních webových stránkách.

Deska bude následně pokřtěna na životním koncertě této party, s nímž definitivně přepíše historii českého a slovenského rapu. Vystoupení, na nějž zbývá poslední čtvrtina vstupenek, se uskuteční 19. května v pražské O2 areně.

Road To MarpoArena

07. března     Praha – Lucerna Music Bar
08. března     Zlín – Fénix Music Club
09. března     Liberec – Vratislavice 101010
10. března     České Budějovice – K2 Music Club
14. března     Brno – Fléda
15. března     Plzeň – Divadlo pod lampou
16. března     Ústí nad Labem – Doma
22. března     Jihlava – Soul Music Club
23. března     Horažďovice – KD Horažďovice
24. března     Ostrava – BrickHouse DOV
29. března     Hradec Králové – Denoche


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.