Na slovenský festival Grape přijedou alt-J, Kodaline nebo Wilkinson

Oh Wonder | Zdroj: Grape Festival

Indie festival Grape oznamuje první desítku zahraničních interpretů. Za kým se letos na piešťanské letiště vyplatí jet?

Již od roku 2010 se na druhý srpnový víkend sjíždí příznivci alternativní hudby na festival Grape. Za osm ročníku na letišti v Piešťanech vystoupilo nespočetně světových jmen, mezi nimiž jsou i Two Door Cinema Club, FOALS, Marina & The Diamonds nebo The Wombats.

Letos je dvoudenní zábava naplánovaná na 10. a 11. srpna a poslední týden vyplavala na povrch jména deseti interpretů, které budou mít návštěvníci možnost vidět. Krom již zmíněných mega hvězd alt-J, irské poprockové senzace Kodaline a drum and bass producenta Wilkinsona vystoupí i elektromág Nick Murphy (jenž si donedávna říkal Chet Faker), holandská trojice Noisia, zamilovaní Oh Wonder a kytarovka Wolf Alice.

Exotické vibes přiveze íránská zpěvačka Sevdaliza a starší ročníky jistě potěší elektroduo Lamb a strhující Seasick Steve. Dalších deset jmen se dozvíme v průběhu března. Více informací i vstupenky najdete na oficiálních stránkách festivalu.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.