Mirai a Poetika vyráží na loni odložené společné turné

Mirai | Foto: Benedikt Renč

Mirai i Poetika patří k nadějným a velice oblíbeným kapelám české pop music. Na podzim minulého roku obě skupiny vydaly nová alba a nyní je představí svým fanouškům po celé republice.

Turné se mělo odehrát na podzim minulého roku, ale vzhledem k tragickým událostem ve skupině Mirai bylo přesunuto na březen 2018. Kapela se na nějakou dobu odebrala do ústraní a věnovala se hlavně svým osobním životům. Za tu dobu však zvládla získat Slavíka v kategorii Objev roku, a právě teď i nominace na ceny Anděl.

Na turné představí Mirai hlavně nové album Konnichiwa, které mimo jiné obsahuje rádiový hit Když nemůžeš, tak přidej nebo třeba skladbu Anděl, ke které nedávno kapela vydala hudební klip.

Čtěte také: Debutové desce kapely Mirai kralují silné texty a rádiové hitovky

I kluci z Poetiky nezaháleli a fanoušky potěšili novým debutovým albem Trinity. Singl Každou vteřinou si získal velkou oblibu a videoklip se pyšní skoro čtyřmi miliony zhlédnutí. Je tedy vidět, že o této nadějné kapele ještě v budoucnu určitě uslyšíme.

Čtěte také: Mirai a Poetika křtili v Lucerna Music Baru za účasti Ewy Farne a Pokáče

Mirai a Poetika započnou své turné 9. března, a to v Chodově.

Mirai & Poetika Tour 2018

09. března   Chodov – Kulturní centrum Chodov
10. března   Plzeň – Buena Vista club
17. března   Velké Meziříčí – Jupiter klub
21. března   Brno – Metro
23. března   Ostrava – Barrák
29. března   Vratislavice – Kulturní centrum Vratislavice 101010
30. března   České Budějovice – KD Vltava
31. března   Valašské Meziříčí – M-Klub
06. dubna   Krnov – Kofola Music Club
08. dubna   Praha – Lucerna Music Bar


Napište komentář

O Andrea Kuttelwascherová 32 Článků
Jsem osmnáctiletá introvertní extrovertka, které v žilách koluje kofein a hudba. Mluvím plynným sarkasmem a pokud mě někde nenajdete se sluchátky v uších, nejspíš se právě potím na tanečním parketě. Pokud jde o hudbu, mezi mé oblíbené kapely patří: Bring Me The Horizon, Parkway Drive, Architects, Asking Alexandria, Linkin Park nebo třeba Green Day.