Metal-coreoví Architects vystoupí na konci října v Roxy

Architects | Zdroj: Soundfiction.net

Už jen pár dní dělí Prahu od vystoupení jedné z nejpopulárnějších metal-coreových kapel současnosti, britských Architects. Ti se tu ukáží opět po roce a půl, ovšem tentokrát v tragédií poznamenané sestavě.

Architects k nám dorazí v rámci jejich letošního evropského turné, jež započalo včerejším koncertem v nizozemském Amsterdamu. Koncert se pak ponese především v duchu poslední desky All Our Gods Have Abandoned Us, kterou skupina vydala na konci jara. Jako předkapely si s sebou brightonská čtveřice vezme melodicky metal-coreové Bury Tomorrow a známou hard-core partu Stick To Your Guns.

Turné bude bohužel poznamenáno nedávnou smrtí zakládajícího člena Architects, kytaristy Toma Searle. Ten zemřel letos 20. srpna na následky rakoviny kůže, kapela se ovšem po zvážení rozhodla v činnosti i koncertování pokračovat.

Samotné vystoupení pořádá Obscuro Promotion a bude se konat už 31. října v pražském klubu Roxy. Vstupenky jsou k zakoupení v síti TicketPro za cenu 585 Kč.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.