Metalová skupina Within Temptation zavítá v březnu do Prahy

Within Temptation | Foto: Arjan Kremer

Nizozemská formace Within Temptation se opět podívá do České republiky. V rámci svého světového turné k propagaci nového alba navštíví 11. března 2014 holešovickou arénu Incheba.

V Čechách velice populární hudební skupina Within Temptation vznikla v roce 1996. Společně ji založili kytarista Robert Westerholt a zpěvačka Sharon den Adel, která je známá svým charakteristickým operním zpěvem. Ta dala v létě letošního roku svým fanouškům slib, že mohou na jaře roku nadcházejícího očekávat nové album. Na této šesté studiové desce se objeví hudebně velice rozmanité skladby a také několik zajímavých hostů. O spolupráci s nimi se zmíněný Westerholt vyjádřil, že je průlomová. Můžeme zmínit například zpěvačku Tarju Turunen, která se proslavila s finskou kapelou Nightwish, a kterou uslyšíme v singlu Paradise (What About Us?).

Na konci února příštího roku startuje světové Album Tour 2014, které se naší vlasti rozhodně nevyhne. Oblíbené hity i nové písničky uslyšíme hned několik dnů na to. Vstupenky jsou k dispozici v prodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art, ale také na dobírku přes oficiální stránky festivalu Masters of Rock.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).