Mig 21 a Bára Poláková s kapelou rozezní brněnský Špilberk

Mig 21 | zdroj: oficiální distributor

Na hradním nádvoří brněnského Špilberku v červnu zazpívá Bára Poláková a Mig 21. Po úspěšném loňském turné, kdy kapela Mig 21 vyprodala Flédu, se znovu vrací do Brna, tentokrát však pod širé nebe. Pro zpěvačku Báru Polákovou bude koncert v jihomoravské metropoli premiérou.

Ojedinělý zážitek slibuje koncert kapely Mig 21 a zpěvačky Báry Polákové v prostředí brněnské středověké tvrze. Přivítat léto společně s hvězdami českého popu mohou fanoušci ve čtvrtek 16. června.

„Chceme lidem nabídnout plnohodnotný koncert oblíbených českých muzikantů a ne jen zkrácený set, typický po hudební festivaly. Diváci se mohou těšit na poctivou a energickou show s letní atmosférou v úplném srdci Brna,“ představila mimořádný koncert Veronika Duchoňová, PR manažerka klubu Fléda, který je pořadatelem vystoupení.

Vstupenky na červnový koncert můžete zakoupit v předprodeji za 490 Kč v síti Ticketportal, Smsticket nebo osobně v Café Eleven či v Indies. K dispozici jsou také VIP vstupenky za 890 Kč do sektoru pod pódium.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.